MIND netwerk bestaat 1 jaar

25 juni 2018

De tijd vliegt! Een jaar geleden gaven ruim 70 boeren, burgers, medewerkers en andere creatievelingen het startschot voor het MIND Netwerk. Nu ruim een jaar later maken we de balans op. 19 aangesloten experimenten, innovatiesessies, inspirerende themasessies, op excursie bij de Commonland boeren, subsidies die zijn toegekend, nieuwe contacten zijn gelegd en het aantal leden is gegroeid. Kortom: een mooi jaar voor MIND. Met als kers op de taart het MIND Event op 21 juni (zie bovenstaande video voor sfeerimpressie).

Per fiets gingen we op bezoek bij de experimenten. Rauwe melk proeven, Bokashi hoop bekijken, leren over weidevogels, genieten van lokale producten, koe knuffelen, een burgerproeverij en nog veel meer. Kortom: een totaalbeleving van het MIND Netwerk. Met een mooi resultaat: een visualisatie van ‘Midden-Delfland naar 2050’

Bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen jaar heeft bijgedragen aan het netwerk, bedankt! Een hele fijne zomer en op naar nog meer mooie jaren vol verbinding en vernieuwing in Midden-Delfland e.o.

Deel dit bericht

Meer initiatieven

Lees meer

Kringloopboer Arnold voorbeeld voor Realisatieplan Kringlooplandbouw

04 juli 2019
Lees meer

Maatwerkadvies voor bedrijfsovername

16 juni 2021
Lees meer

Een dagje gluren bij de buren

05 oktober 2018
Lees meer

Voedselbos Vlaardingen deelt ervaringen

03 maart 2020